dzialamy w branzy muzycznej juz od 2002 roku
IP STUDIO 2020

strona główna
Srona Główna
IP STUDIO 2020


ipstudionagran@gmail.com

STUDIO NAGRANIOWECeny nagrań
Nagrania lektorskie
Wyposażenie

OBRÓBKA AUDIOMastering
Miks
Koszt obróbki

KONTAKTAdres
Mail i Telefon
SocialMedia

JESTEŚ TWÓRCĄ - TWOJE ZDANIE JEST NAJWAŻNIEJSZE
GALERIA O NAS POMOC

W CZYM MOŻEMY POMÓC?
Odpowiemy na każde pytania.


studio nagraniowe

studio nagraniowe IP STUDIO

Telefon:


509 558 938

WITAJ! Wiedzieliśmy, że w końcu trafisz na naszą stronę, na stronę NAJBARDZIEJ POLECANEGO studia muzycznego i sali prób w Krakowie.

Znamy Twoje potrzeby, przyznaj że są to: realizacja nagrania w profesjonalnej jakości, obróbka audio (mix i mastering stereo) oraz świetna obsługa oraz szybkość i kompetentność. Wszystkie te cechy WŁAŚNIE ZNALAZŁEŚ u nas. Zapraszamy.


IP STUDIO to profesjonalne studio nagrań i sala prób Kraków. Nasza placówka spełnia wszystkie wymagania o jakie poprosisz. Świetne wyposażenie w wysokiej jakości mikrofony studyjne. Profesjonalnie przygotowana akustyka pomieszczeń. Komfort i relaks, który wprowadza w twórczy nastrój, u nas ZAWSZE JEST WENA. Każdy kto był u nas chociaż raz - chce tu wrócić i poleca nas znajomym dlatego jesteśmy najbardziej polecanym studiem muzycznym oraz salą prób w okolicach Krakowa. Przyjdź, a sam się przekonasz!

Nagranie w studio to jednak dopiero początek. Obróbka dźwięku to coś, co nadaje Twoim nagraniom prawdziwej wyrazistości. Zajmujemy się miksem i masteringiem. Mix mastering online oraz stacjonarnie sprawia, ze nagranie studyjne brzmi profesjonalnie. Jak utwory, które słuchasz w radiu, jak audiobooki, które kupujesz i tak jak sobie zamarzysz. Podczas misku stereo wydobywmy z dźwięku to co najlepsze. Przeprowadzamy również montaż nagrań lektorskich, programów radiowych, telewizyjnych, reklam oraz wywiadów.

Nasze nagraniowe studio ma długą historię przez co realizujemy każdy gatunek muzyczny. mamy doświadczenie w nagrywaniu muzyki rock, metal, rap przez muzykę symfoniczną, góralską po pop, a nawet muzykę biesiadną i disco polo. Wiemy czym jest Mastering i miks stereo, profesjonalna obróbka wokalu czy zwykłych nagrań lektorskich. Jesteśmy przygotowani na wszystko.

Realizacje

Kilka przykładowych osób i firm, którym spełniliśmy oczekiwania w zakresie profesjonalnej obróbki audio, studyjnych nagrań i które śmiało mogą polecić nasze usługi.

Muzyczne:
Rozbójnik Albibaba a.k. Robert M a.k Franko, ERO JWP, Eripe, Quebonafide, Ostatni w Raju, Oxon, Area, Patokalipsa, Echo, Nicponie, CAS, Neurotik, Lord Monar, Songo Omerta, Dejm, Fuzja JKP, Axis Mundi, Chawira ... i wiele innych
Radiowe:
Maleńczuk, Peja, Pezet, Tede, OSTR, Molesta, Eldo, Fokus, Donatan, DonGuralesko, Pih, Tetris, Fabuła, Sokół, Pawbeats, Kaliber 44, Grubson, L.U.C., Łona i Weber ... i wiele innych
Lektorskie:
Strongman, Skuteczny Menedźer Audiobook, E-mail marketing Audiobook, Fight Night, City Tour, Relaxing audio, Światłowody, Przewodnik audio Kraków ... i wiele innych
Dla Firm:
TVR, Freshmail, Philip Morris Polska S.A., Melex Kraków, Urząd Gminy Szczurowo, Urząd Gminy Koniusza ... i wiele innychMateusz Dudek Główny Realizator


Największym pasjonatem IP STUDIO jet inż Mateusz Dudek, jest on również głównym realizatorem w studio. Chociaż wygląda na małolata zajmuje się realizacją dźwięku już ponad 10 lat. Sam zaprojektował akustykę w studiu jak również własnoręcznie wykonał dyfuzory i ustroje pochłaniające. Kierowany pasją poznawał tajniki obróbki i realizacji dźwięku metodą prób i błędów, by następnie zdobyć profesjonalną wiedzę i umiejętności poprzez studia na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie (specjalizacja Inżynieria Dźwięku) oraz pracę w krakowskiej rozgłośni radiowej. To wszystko pozwoliło mu w pewnym momencie zmienić pasję w zawód i założyć własne studio. Dzięki temu zdaje sobie sprawę z tego, jak trudno jest zaczynać od zera, co sprzyja pracy z początkującymi artystami.

W ciągu ostatnich kilku lat zrealizował setki utworów, wywiadów i nagrań lektorskich. Stworzył również kilka płyt własnego autorstwa, będąc ich producentem, autorem tekstów oraz wokalistą. To pozwala mu jeszcze lepiej rozumieć proces powstawania materiału, dzięki czemu doskonale dogaduje się z artystami nagrywającymi w jego studio. Swoją wiedzę lubi przekazywać innym co skłoniło go do nagrywania programów związanych z realizacją audio. Wszystko dla Was.

Aby przekonać się na własnej skórze, jak łatwo i profesjonalnie współpracuje się z IP STUDIO, skontaktuj się z nami i umów się na swój pierwszy termin!
509 558 938

Zakres Działąń- REALIZACJA NAGRAŃ (m.in. wokaliści, soliści, instrumentaliści, raperzy, zespoły)
Nagranie studyjne to dla wielu początek kariery muzycznej. Dla innych realizacja nagrania w studiu to hobby. Dla nas praca realizatorska jest całym życiem. Realizujemy zarówno nagrania studyjne profesjonalistów jak i młodych pasjonatów stawiających pierwsze kroki w bogatym świecie dźwięków. Wiemy jak ważny jest dobry początek, dlatego chętnie pomagamy początkującym, służąc radą i doświadczeniem podczas nagrywania dema.

- MIKS MASTERING online i stacjonarnie
Profesjonalna obróbka audio online lub rzeczy nagranych u nas w studio to podstawowe zajęcie naszego studia. Miks i mastering w stereo lub w mono. Tzw. mastering wokalu (chociaż to niepoprawna nazwa) oraz obróbka nagrań lektorskich.

- NAGRANIA LEKTORSKIE (m.in. reklamy, audiobooki, podręczniki, jingle, dubbing)
Nagrywanie lektorskie to prawdziwa sztuka, którą opanowaliśmy do perfekcji. Zapraszamy firmy i osoby prywatne, zapewniamy dokładnie taką jakość i formę wokalu, jaką słyszysz w radiu i telewizji.

- SALA PRÓB KRAKÓW
Sala prób z perkusją oraz piecami gitarowymi oraz basowymi to standard. Dobra akustyka pomieszczeń to już trudniejsze do osiągnięcia, a w naszej sali prób akustyka jest świetna! Zapraszamy zespoły grające każdy rodzaj muzyki: rock, metal, reggae, rap, pop, disco polo itd.Każdy szuka swojego miejsca, my wierzymy, że Twoje miejsce jest u nas! Wiemy, że też w to uwierzysz jak tylko przekroczysz próg naszego studia muzycznego lub sali prób. Nagrywanie studyjne to piękna sprawa, tak samo jak próby muzyczne w salce prób z dobrą akustyką. Finalne brzmienie po profesjonalnej obróbce wokalu lub instrumentów potrafi niejednego wprowadzić w euforie. Szczęście i zadowolenie to cechy jakie przyświecają każdemu kto choć na chwilę nas odwiedzi. Serdecznei zapraszamy - przekonaj się już dziś!

509 558 938 lub ipstudionagran@gmail.com

IP STUDIOnagranie demo 2020
nagrywanie płyty Studio nagrań nagrywanie płyty Obróbka Audio nagrywanie płyty |509 558 938|mail ipstudionagran@gmail.com