logo studia muzycznego kraków

ipstudio@spoko.pl


dzialamy w branzy muzycznej juz od 2002 roku
dziewczyna, mix mastering
salka prób
studio nagraniowe
salka prób
salka prób
audio
Nasze Filmy
Jesteśmy, żeby POMAGAĆ Tobie tworzyć!


facebook karakowskiego studia nagrań IP STUDIO Instagram karakowskiego studia nagrań IP STUDIO     


W CZYM MOŻEMY POMÓC?
Odpowiemy na każde pytania.


studio nagraniowe

WITAJ! Wiedzieliśmy, że w końcu trafisz na naszą stronę, na stronę NAJBARDZIEJ POLECANEGO studia muzycznego i sali prób w Krakowie.

Znamy Twoje potrzeby, przyznaj że są to: realizacja nagrania w profesjonalnej jakości, obróbka audio (mix i mastering stereo) oraz świetna obsługa oraz szybkość i kompetentność. Wszystkie te cechy WŁAŚNIE ZNALAZŁEŚ u nas. Zapraszamy.


IP STUDIO to profesjonalne studio nagrań i sala prób Kraków. Nasza placówka spełnia wszystkie wymagania o jakie poprosisz. Świetne wyposażenie w wysokiej jakości mikrofony studyjne. Profesjonalnie przygotowana akustyka pomieszczeń. Komfort i relaks, który wprowadza w twórczy nastrój, u nas ZAWSZE JEST WENA. Każdy kto był u nas chociaż raz - chce tu wrócić i poleca nas znajomym dlatego jesteśmy najbardziej polecanym studiem muzycznym oraz salą prób w okolicach Krakowa. Przyjdź, a sam się przekonasz!

Nagranie w studio to jednak dopiero początek. Obróbka dźwięku to coś, co nadaje Twoim nagraniom prawdziwej wyrazistości. Zajmujemy się miksem i masteringiem. Mix mastering online oraz stacjonarnie sprawia, ze nagranie studyjne brzmi profesjonalnie. Jak utwory, które słuchasz w radiu, jak audiobooki, które kupujesz i tak jak sobie zamarzysz. Podczas misku stereo wydobywmy z dźwięku to co najlepsze. Przeprowadzamy również montaż nagrań lektorskich, programów radiowych, telewizyjnych, reklam oraz wywiadów.

Nasze nagraniowe studio ma długą historię przez co realizujemy każdy gatunek muzyczny. mamy doświadczenie w nagrywaniu muzyki rock, metal, rap przez muzykę symfoniczną, góralską po pop, a nawet muzykę biesiadną i disco polo. Wiemy czym jest Mastering i miks stereo, profesjonalna obróbka wokalu czy zwykłych nagrań lektorskich. Jesteśmy przygotowani na wszystko.

Realizacje

Kilka przykładowych osób i firm, którym spełniliśmy oczekiwania w zakresie profesjonalnej obróbki audio, studyjnych nagrań i które śmiało mogą polecić nasze usługi.

Muzyczne:
Rozbójnik Albibaba a.k. Robert M a.k Franko, ERO JWP, Eripe, Quebonafide, Ostatni w Raju, Oxon, Area, Patokalipsa, Echo, Nicponie, CAS, Neurotik, Lord Monar, Songo Omerta, Dejm, Fuzja JKP, Axis Mundi, Chawira ... i wiele innych
Radiowe:
Maleńczuk, Peja, Pezet, Tede, OSTR, Molesta, Eldo, Fokus, Donatan, DonGuralesko, Pih, Tetris, Fabuła, Sokół, Pawbeats, Kaliber 44, Grubson, L.U.C., Łona i Weber ... i wiele innych
Lektorskie:
Strongman, Skuteczny Menedźer Audiobook, E-mail marketing Audiobook, Fight Night, City Tour, Relaxing audio, Światłowody, Przewodnik audio Kraków ... i wiele innych
Dla Firm:
TVR, Freshmail, Philip Morris Polska S.A., Melex Kraków, Urząd Gminy Szczurowo, Urząd Gminy Koniusza ... i wiele innychMateusz Ipkis Dudek Główny Realizator


Największym pasjonatem IP STUDIO jet inż Mateusz Dudek, jest on również głównym realizatorem w studio. Chociaż wygląda na małolata zajmuje się realizacją dźwięku już ponad 10 lat. Sam zaprojektował akustykę w studiu jak również własnoręcznie wykonał dyfuzory i ustroje pochłaniające. Kierowany pasją poznawał tajniki obróbki i realizacji dźwięku metodą prób i błędów, by następnie zdobyć profesjonalną wiedzę i umiejętności poprzez studia na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie (specjalizacja Inżynieria Dźwięku) oraz pracę w krakowskiej rozgłośni radiowej. To wszystko pozwoliło mu w pewnym momencie zmienić pasję w zawód i założyć własne studio. Dzięki temu zdaje sobie sprawę z tego, jak trudno jest zaczynać od zera, co sprzyja pracy z początkującymi artystami.

W ciągu ostatnich kilku lat zrealizował setki utworów, wywiadów i nagrań lektorskich. Stworzył również kilka płyt własnego autorstwa, będąc ich producentem, autorem tekstów oraz wokalistą. To pozwala mu jeszcze lepiej rozumieć proces powstawania materiału, dzięki czemu doskonale dogaduje się z artystami nagrywającymi w jego studio. Swoją wiedzę lubi przekazywać innym co skłoniło go do nagrywania programów związanych z realizacją audio. Wszystko dla Was.

Aby przekonać się na własnej skórze, jak łatwo i profesjonalnie współpracuje się z IP STUDIO, skontaktuj się z nami i umów się na swój pierwszy termin!
509 558 938

Zakres Działąń- REALIZACJA NAGRAŃ (m.in. wokaliści, soliści, instrumentaliści, raperzy, zespoły)
Nagranie studyjne to dla wielu początek kariery muzycznej. Dla innych realizacja nagrania w studiu to hobby. Dla nas praca realizatorska jest całym życiem. Realizujemy zarówno nagrania studyjne profesjonalistów jak i młodych pasjonatów stawiających pierwsze kroki w bogatym świecie dźwięków. Wiemy jak ważny jest dobry początek, dlatego chętnie pomagamy początkującym, służąc radą i doświadczeniem podczas nagrywania dema.

- MIKS MASTERING online i stacjonarnie
Profesjonalna obróbka audio online lub rzeczy nagranych u nas w studio to podstawowe zajęcie naszego studia. Miks i mastering w stereo lub w mono. Tzw. mastering wokalu (chociaż to niepoprawna nazwa) oraz obróbka nagrań lektorskich.

- NAGRANIA LEKTORSKIE (m.in. reklamy, audiobooki, podręczniki, jingle, dubbing)
Nagrywanie lektorskie to prawdziwa sztuka, którą opanowaliśmy do perfekcji. Zapraszamy firmy i osoby prywatne, zapewniamy dokładnie taką jakość i formę wokalu, jaką słyszysz w radiu i telewizji.

- SALA PRÓB KRAKÓW
Sala prób z perkusją oraz piecami gitarowymi oraz basowymi to standard. Dobra akustyka pomieszczeń to już trudniejsze do osiągnięcia, a w naszej sali prób akustyka jest świetna! Zapraszamy zespoły grające każdy rodzaj muzyki: rock, metal, reggae, rap, pop, disco polo itd.Każdy szuka swojego miejsca, my wierzymy, że Twoje miejsce jest u nas! Wiemy, że też w to uwierzysz jak tylko przekroczysz próg naszego studia muzycznego lub sali prób. Nagrywanie studyjne to piękna sprawa, tak samo jak próby muzyczne w salce prób z dobrą akustyką. Finalne brzmienie po profesjonalnej obróbce wokalu lub instrumentów potrafi niejednego wprowadzić w euforie. Szczęście i zadowolenie to cechy jakie przyświecają każdemu kto choć na chwilę nas odwiedzi. Serdecznei zapraszamy - przekonaj się już dziś!

509 558 938 lub ipstudio@spoko.pl
studio nagraniowe

studio nagraniowe

IP STUDIOnagranie demo 2016
nagrywanie płytyKONKURS nagrywanie płyty Studio nagrań śpiewanie w studio Próbki Audio obróbka mp3 Sala prób miksowanie kawałków Kontakt mastering piosenekGaleria mastering piosenekWideo Pomoc - Studia NagrańPomoc |509 558 938|mail ipstudio@spoko.pl