logo studia muzycznego kraków

ipstudio@spoko.pl


dzialamy w branzy muzycznej juz od 2002 roku
dziewczyna, mix mastering
sklep z ubraniami
salka prób
studio nagraniowe
salka prób
kontakt
audio
Nasze Filmy
Jesteśmy, żeby POMAGAĆ Tobie tworzyć!


facebook karakowskiego studia nagrań IP STUDIO Instagram karakowskiego studia nagrań IP STUDIO     


W CZYM MOŻEMY POMÓC?
Odpowiemy na każde pytania.


studio nagraniowe

studio nagraniowe IP STUDIO

Telefon:
509 558 938

Zapraszamy do kontaktu (z najbardziej polecanym studiem nagrań lub najbardziej polecaną salą prób )
w każdy dzień tygodnia. Sala prób i studio nagrań znajduje się pod jednym adresem, więc numer telefonu też jest ten sam. Wolisz wysłać
SMS - wysyłaj :D Odpisujemy na każdą wiadomość! Wiemy czego potrzebujesz bo przecież Twoim polecanym studiem muzycznym oraz Twoją polecaną salą prób z okolic Krakowa!


E-mail:


Studio:

ipstudio@spoko.pl


Realizacje:

mateuszdudek@onet.pl

Mail to kolejny profesjonalny kontakt z Twoim ulubionym studiem nagrań i ulubioną salą prób!
maile czytane są średnio raz dziennie i na pewno każda wiadomość otrzyma odpowiedź. WITAMY! Zapewne trafiłeś/aś tutaj z polecenia , ponieważ nasze studio muzyczne oraz sala prób są najczęściej polecanymi miejscami z branży muzycznej. Kontakt z Twoim (tak, teraz już Twoim polecanym studiem nagrań lub polecaną salą prób) ulubionym miejscem - czyli z nami jest PROSTY i łatwy oraz bezpośredni. Zadzwoń do nas wyślij sms lub wiadomość e-mail / fb, a przekonasz się, że porozmawia z Tobą żywa istota, ktoś kto wie jak spełnić Twoje oczekiwania :) Zależy nam na twojej opinii, więc kiedy juz wyjdziesz uśmiechnięty i zadowolony z Twojego ulubionego studia - napisz swoją opinię :)
ADRES:

TO JEST NAPRAWDĘ BLISKO!

Trojanowice ul.Nad Strugą 4
32-087 Zielonki


TROJANOWICE???Gdzie to jest??? GWARANTUJEMY - bliżej niż myślisz!

Tylko 9 kilometrów od Centrum Krakowa!

Twoje polecane studio nagrań muzycznych i polecana sala prób jest tuż, tuż za rogiem. Dzięki temu, że nie jesteśmy z centrum miasta zawsze jest wolne miejsce parkingowe i jadąc można ominąć korki :). Poczytaj opinie o studiu nagrań albo opinie o sali prób, a przekonasz się, że to wszystko prawda.

np.: Przy zwykłym natężeniu ruchu:
Niecałe 20 min od Dworca Głownego Kraków;
7 min. od Prądnika Białego;
20 min. od Bieńczyc w NOWEJ HUCIE;
15 min. od Azorów;
Niecałe 20 min. od Bronowic;
25 min. od Kazimierza;
30 min od Podgórza;

Jak widać - BLIŻEJ NIŻ SIĘ WYDAJE
Co jest ważniejsze? Profesjonalizm czy adres w mieście? Dobra realizacja i szybki kontakt czy popularna lokalizacja? Świetna atmosfera czy dojazd tramwajem?
Odpowiedz na te proste pytania i będziesz wiedział, że nasze studio nagrań muzycznych oraz sala prób jest warta polecenia i właśnie dlatego jest najbardziej polecanym miejscem w branży muzycznej!
Oficjalny FanPage IP STUDIO na Facebooku


Oficjalny FanPage IP STUDIO na Instagramie


Oficjalny FanPage IP STUDIO w Google +


Oficjalny FanPage IP STUDIO na Twitterze

JAK DOJECHAĆ:

Twoje polecane studio nagrań i sala prób z najlepszą opinią znajduję się w 7 minut jazdy autobusem od Krakowa (wyjazd od strony osiedla Prądnik Biały Zachód), na trasie Kraków-Wolbrom tuż za Zielonkami.
Twoje polecane studio nagrań i sala prób z najlepszą opinią znajduje się 100 metrów od przystanku autobusowego "Trojanowice Krakowska" (przystanek na żądanie za przystankiem Zielonki Rozjazd). Możliwy dojazd autobusami 207 i 237 z pętli Krowodrza Górka.
W razie jakichkolwiek pytań dzwoń lub pisz! Jesteśmy tu dla Ciebie - muzyk, który nam ufa polecił Tobie nas, dlatego musimy sprostać wszelkim oczekiwaniom!

MPK Kraków

Wszystkie autobusy ruszają z KROWODRZEJ GÓRKI

207

(Trasa: Krowodrza Górka – Trojanowice Pętla),

227

(Trasa: Krowodrza Górka – Górna Wieś),

237

(Trasa: Krowodrza Górka – Owczary) ,

267

(Trasa : Krowodrza Górka – Smardzowice)

Twoje ulubione studio nagrań muzycznych lub do polecana sala prób znajduje się 100 metrów od przystanku autobusowego "Trojanowice Krakowska (NZ)".

Wyjaśnienie:

Autobus 207 jeździ TYLKO w DNI POWSZEDNIE. W soboty, niedziele i święta na jego trasie jeździ 237!

Autobus 237 tylko w soboty, niedziele i święta zatrzymuje się na przystanku „Trojanowice Krakowska (NZ)”. W każdy inny dzień należy wysiąść na przystankach „Trojanowice Strugi” (obok Lewiatana) lub „Zielonki Rozjazd”,który mieści się ok. 700 metrów od studia.

Autobus 267 zatrzymuje się na tych samych przystankach co 237 (oprócz „Trojanowice Krakowska (NZ)”).

Autobus 227 nie zatrzymuje się na przystanku „Trojanowice I (NZ)” nigdy! Aby dostać się do studia należy wysiąść na przystanku „Zielonki Rozjazd”, który znajduje się ok. 7 minut marszu od studia.

Podpowiedź:

Wysiadając na przystanku „Zielonki Rozjazd” (227, 237, 267)należy iść drogą znajdującą się po środku (pod górę), a NIE ZA GŁÓWNĄ DROGĄ biegnącą delikatnie w lewo. Idąc "za główną drogą" również dojdzie się do Trojanowic i do studia ale 3 razy dłużej :). Wybierając "środkową" drogę trzeba się trochę pomęczyć, gdyż góra jest dosyć stroma ale od połowy drogi schodzi się w dół, więc jest o wiele łatwiej.
Należy przejść odległość jednego przystanku (Do przystanku "Trojanowice Krakowska (NZ)").
Wysiadając na przystanku „Trojanowice Strugi” (237, 267), na przeciwko sklepu Lewiatan, należy nieznacznie się cofnąć (ok. 10m)i skręcić w ul. Nad Strugą (uliczka bez asfaltu).Twoje polecane studio nagrań muzycznych lub do ulobiona sala prób znajduje się praktycznie na końcu tej drogi.


Samochodem do Twojego ulubionego studia nagrań muzycznych lub do polecanej sali prób można dojechać od strony Krakowa (przez Zielonki), Warszawy (przez Michałowice), Olkusza (przez Giebułtów) i Wolbromia (przez Skałę). Trojanowice to mała miejscowość koło Krakowa. Korki uliczne zdarzają się tu rzadko (tylko między 16:30, a 17:30), więc do studia dojeżdża się bardzo szybko. Ponieważ jednak nie każdy posiada GPS, publikujemy krótki opis dojazdu:

Jadąc od Krakowa po minięciu Zielonek należy nieznacznie odbić w prawo z głównej drogi, tuż przed Trojanowicami, w miejscu, w którym ul. Krakowskie Przedmieście spotyka się z ul. Trojanowicką i ul. Garlicką. Należy jechać ul. Trojanowicką pod górę ok. 400m. Po zjeździe z góry po kolejnych 400 metrach po lewej stronie pojawia się ul. Nad Strugą (miejsce docelowe). Wystarczy skręcić i podjechać 50 metrów by dotrzeć do studia.

Można również nie skręcając w ul. Trojanowicką nadal jechać ul. Krakowskie Przedmieście i odbić bezpośrednio w ul. Nad Strugą tuż za "Domem Weselnym/Restauracją Pallatia", a na przeciwko sklepu Lewiatan. Studio znajduje się na końcu nieasfaltowej drogi.

Pod studiem znajdują się miejsca parkingowe na prywatnym, zamkniętym terenie, więc ryzyko kradzieży jest zerowe (do tego stopnia, że można zostawić otwarty samochód). I w dodatku ZAWSZE JEST MIEJSCE!


IP STUDIOnagranie demo 2019
nagrywanie płyty Studio nagrań obróbka mp3 Sala prób miksowanie kawałków Kontakt mastering piosenekGaleria mastering piosenekWideo Pomoc - Studia NagrańPomoc |509 558 938|mail ipstudio@spoko.pl ***********SKLEP - ip styleNASZ sklep z WASZYMI ubraniami ************