logo studia muzycznego kraków

ipstudio@spoko.pl


dzialamy w branzy muzycznej juz od 2002 roku
dziewczyna, mix mastering
sklep z ubraniami
salka prób
studio nagraniowe
salka prób
salka prób
audio
Nasze Filmy
Jesteśmy, żeby POMAGAĆ Tobie tworzyć!

Masz_dosc_zlej_obslugi_w_studiu MASZ DOSYĆ!

PRZEMĄDRZAŁYCH REALIZATORÓW
Którzy uważają się za pępek świata i nie dają uwolnić się Twojej wizji artystycznej?? Ciągle tylko: "tak nie może być", "źle to nagrywasz", "ja wiem lepiej", "powtórz to jeszcze 10 razy aż zrozumiesz"??
U NAS JEST INACZEJ! U nas Ty decydujesz o wartości artystycznej swojego dzieła. My jesteśmy po to, żebyś nie martwił się o sprzęt i o jego obsługę. Ty przychodzisz tworzyć, My tylko pomagamy.

BRAKU ZAANGAŻOWANIA
Przychodzisz do studia, żeby się zrealizować i płacisz za to swoje pieniądze. Dlatego MASZ PRAWO WYMAGAĆ zaangażowania od realizatorów. U nas traktujemy Cię z odpowiednią uwagą, ponieważ wiemy, że dajesz cząstkę siebie tworząc nagranie. My dajemy siebie, żeby to nagranie brzmiało na odpowiednim poziomie. Chcesz naszej rady - dostaniesz ją, chcesz tworzyć w spokoju, nie będziemy Ci przeszkadzać. JESTEŚMY TU DLA CIEBIE.

KIEPSKIEJ ATMOSFERY
hmm... co to jest kiepska atmosfera?? Nie wiemy bo U NAS TAKIEJ NIE MA! Chcesz wreszcie poczuć się w studiu jak w domu? Chcesz usiąść na wygodnej kanapie z kawą lub browarem? Masz ochotę na przerwę, żeby zapalić? NIE KRĘPUJ SIĘ. U nas czujesz się jak u siebie i Ty decydujesz jak wykorzystasz swój czas. Nikt nikogo nie popędza, zapomnij o presji, ważna jest pasja i talent. My o tym wiemy.

facebook karakowskiego studia nagrań IP STUDIO Instagram karakowskiego studia nagrań IP STUDIO     

POMOC

Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi zadzwoń lub napisz.

studio nagraniowe

NAGRANIA

CHCESZ NAGRAĆ PIOSENKĘ ?
Wystarczy, że masz podkład muzyczny w dowolnym pliku muzycznym (najpopularniejsze mp3 i wav) oraz tekst. Nie istotne skąd to masz, ważne, że Tobie się podoba. Tekst możesz mieć zapisany gdzie chcesz (a najlepiej w głowie :D ) ale podkład musisz dostarczyć do studia (na pendrivie, przenośnym dysku, telefonie itp.). I tyle. Umawiasz się na termin, przyjeżdżasz i nagrywasz. TO, NA PRAWDĘ, JEST TAKIE PROSTE!

CHCESZ NAGRAĆ INSTRUMENT ?
Proszę bardzo! Jakikolwiek instrument Cię interesuje -weź go ze sobą, przyjedź do nas i nagraj. Nie ważne czy jest to instrument akustyczny czy elektryczny, u nas zrealizujesz każde nagranie. Jeżeli chcesz nagrać perkusję to nawet nie musisz jej przywozić, ponieważ mamy swoją ale oczywiście - możesz. I już. Umawiasz się na termin, przyjeżdżasz i nagrywasz. TO, NA PRAWDĘ, JEST TAKIE PROSTE!

CHCESZ ZREALIZOWAĆ NAGRANIE LEKTORSKIE ?
Nasze studio jest idealne do realizacji nagrań lektorskich. Możesz u nas nagrać reklamę-audio, audiobooka, słuchowisko, program radiowy itd. Nie ważne czy jesteś profesjonalnym lektorem, czy dopiero zaczynasz, u nas będziesz się czuł dobrze i swobodnie zrealizujesz swoje nagranie. Umawiasz się na termin, przyjeżdżasz i nagrywasz. TO, NA PRAWDĘ, JEST TAKIE PROSTE!

SZUKASZ LEKTORA ?
Dzięki naszym szerokim kontaktom i doświadczeniu< w tej dziedzinie - pomożemy Ci go znaleźć! Napisz do nas jakiego lektora lub lektorki szukasz, a reszta już my się zajmiemy :D.

CHCESZ ZAPYTAĆ O CENĘ I PROMOCJE ?
Szczegółowy cennik, razem z promocjami jest w dziale Studio nagrań (pod obrazkiem pieniędzy). Natomiast dla stałych i dobrych klientów dajemy specjalne promocje i zniżki. Zniżkę można również uzyskać przy większej ilości zamówionych usług. Jak np. przy nagraniu lub obróbce całej płyty. SPRAWDŹ I SAM SIE PRZEKONAJ JAK Z NAMI ŁATWO SIE DOGADAĆ.

JAK U NAS Z TERMINAMI ?
Działamy szybko, sprawnie i przez całą dobę, więc zawsze się jakiś termin znajdzie :D. Dla bezpiecznej rezerwacji trzeba ustalać termin z tygodniowym wyprzedzeniem. Czasami jednak zdarza się, że ktoś (w ostatniej chwili) odwołuje rezerwacje, więc jak będziesz miał trochę szczęścia może trafisz na lukę następnego dnia. ZADZWOŃ, NAPISZ I SAM SIE PRZEKONAJ JAKIE TO PROSTE.

NIE MOŻESZ ZNALEŹĆ KONTAKTU ? Szczegółowy kontakt jest w zakładce Kontakt. Znajdziesz tam bezpośredni telefon, maila, adres z objaśnieniami oraz interaktywną mapkę. Dzwonić można o każdej porze ale zważywszy na ogrom pracy nie zawsze uda sie odebrać od razu. W takim wypadku oddzwaniamy. Nie bój się zadzwonić - odbiera żywy człowiek, a nie maszyna :D Bardzo popularnym kontaktem jest również fb . Na Twoje pytanie, na pewno, otrzymasz odpowiedź, jeżeli nie od razu to za kilka chwil. JUŻ TERAZ NAPISZ, ZADZWOŃ I SPRAWDŹ NAS CZY NIE ŚCIEMNIAMY.

Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 509 558 938 lub mailowo: ipstudio@spoko.pl i rezerwowania pozostałych jeszcze wolnych terminów.


studio nagraniowe
studio nagraniowe studio nagraniowe
studio nagraniowe

OBRÓBKA, MIX, MASTERING

CO TO JEST MIX(MIKS) I MASTERING ?
Mix (miks) i mastering to obróbka wcześniej nagranego/stworzonego materiału. Mix - najprościej mówiąc - to praca nad poszczególnymi partiami nagrania. Proces, który kształtuje brzmienie instrumentów, wokalu i wszystkiego na raz tak, żeby ze sobą współgrały. Można powiedzieć, że jest to najważniejszy element obróbki. Mastering wykonuje się na zmiksowanym utworze. Poprawia się brzmienie całego utworu (bez ingerencji w jego zawartość), tak, żeby każdy utwór na płycie brzmiał jednolicie lub, żeby sam w sobie brzmiał profesjonalnie.

CZY KONIECZNIE MUSISZ PŁACIĆ ZA OBRÓBKĘ ?
Nie musisz, w tedy odbierasz nagrania nieobrobione. Mix i mastering to usługa dodatkowa, w żadnym wypadku nieobowiązkowa. Ale warto ją zamówić, żeby nagranie brzmiało profesjonalnie.

ILE KOSZTUJE MIX I MASTERING ?
Cena liczona jest od ilości utworów i instrumentów w nagraniu. Szczegółowy cennik, znajduje się w dziale Studio nagrań (pod napisem obróbka). Natomiast dla stałych i dobrych klientów dajemy specjalne promocje i zniżki. Zniżkę można również uzyskać przy większej ilości zamówionych usług. SPRAWDŹ I SAM SIE PRZEKONAJ JAK Z NAMI ŁATWO SIE DOGADAĆ.

CZY MOŻEMY NAWIĄZAĆ STAŁĄ WSPÓŁPRACĘ ONLINE ?
Będzie nam bardzo miło. Przy stałej współpracy omówimy specjalne warunki finansowe. PO PROSTU SIĘ Z NAMI SKONTAKTUJ, A NA PEWNO SIE DOGADAMY.

NAGRYWASZ W DOMU I CHCESZ TYLKO MIX I MASTERING ?
Nie ma problemu. Wyślij nam swoje nagrania za pomocą dysku wirtualnego jak np.: www.sendspace.com, www.wetransfer.com, www.zippyshare.com itp. Zanim wyślesz upewnij siś, że nagrania są odpowiednio przygotowane.

JAK PRZYGOTOWAĆ MATERIAŁ DO WYSYŁKI ?
Jeżeli korzystasz z programu Cubase, może być wysłany projekt. W przypadku innych programów należy zgrać wszystkie "ślady" do pliku wav z początkiem w tym samym miejscu. Szczegółowa instrukcja znajduje się na tym filmiku, kliknij tu.

JAK DŁUGO SIE CZEKA NA REALIZACJĘ ?
Pośpiech to zły doradca, a że staramy się zawsze dać 110% mija około tygodnia na jeden utwór. Oczywiście są przypadki, że nagranie musi być obrobione z dnia na dzień, a nawet w dniu nagrania - dajemy radę :D. Przy pracy nad płytą czas jest ustalany indywidualnie.SALKA PRÓB

CO JEST POTRZEBNE, ŻEBY WYNAJĄĆ SALKĘ ?
Potrzebne Ci będą instrumenty, na których chcesz grać. Na salce jest perkusja, więc bez problemu można z niej korzystać ale inne instrumenty trzeba mieć swoje. Nagłośnienie i mikrofony również są na miejscu, dlatego potrzebujesz tylko chęci.

JAKIE JEST WYPOSAŻENIE SALI PRÓB ?
Wyposażenie jest szczegółowo opisane w zakładce Sala prób. W razie niejasności proszę pisać lub dzwonić.

JAK U NAS Z TERMINAMI ?
Salka działa przez całą dobę, więc zawsze się jakiś termin znajdzie :D. Dla bezpiecznej rezerwacji trzeba ustalać termin z tygodniowym wyprzedzeniem. Czasami jednak zdarza się, że ktoś (w ostatniej chwili) odwołuje rezerwacje, więc jak będziesz miał trochę szczęścia może trafisz na lukę następnego dnia. ZADZWOŃ, NAPISZ I SAM SIE PRZEKONAJ JAKIE TO PROSTE.

JAK DUŻA JEST SALKA ?
Powierzchnia salki prób to ok 25 m2. Cztery osoby maja swobodę ruchu. Salka jest odpowiednio przygotowana akustycznie. Nie jest ani zbyt wytłumiona ani nie generuje niepotrzebnych pogłosów.

.
studio nagraniowe


IP STUDIOnagranie demo 2019
nagrywanie płyty Studio nagrań obróbka mp3 Sala prób miksowanie kawałków Kontakt mastering piosenekGaleria mastering piosenekWideo Pomoc - Studia NagrańPomoc |509 558 938|mail ipstudio@spoko.pl ***********SKLEP - ip styleNASZ sklep z WASZYMI ubraniami ************